zdjecia z eventow lublin (1)          Przekrój zdjęć z imprez firmowych zrealizowanych głównie na terenie Lublina, Lubelszczyzny i Warszawy.  Coraz częściej firmy (a także instytucje publiczne) decydują się na fotograficzną oprawę zarówno firmowych uroczystości, jak i wydarzeń przygotowanych np. dla stałych klientów. Coraz częściej obecność profesjonalnego fotografa podyktowana zostaje przez kolejną przestrzeń, jaką jest budowania wizerunku w mediach społecznościowych. Spotkania firmowe są świetna okazją do reklamy w danym sektorze, wśród osób poważnie zainteresowanych ofertą danej firmy/instytucji. Dobry pomysł na organizację takich imprez daje możliwość dotarcia z różnorodną ofertą do klientów i umacnianie wizerunku marki. Uchwycenie takich chwil na zdjęciach jest także elementem strategii. Firma otwarta, przyjazna, profesjonalnie traktująca odbiorcę – to w czasach popularności idei świadomych zakupów rzecz bezcenna.

MERCEDES-BENZ | Lenartowicz Lublin

event lublin (4)event lublin (5)

event lublin (7) event lublin (6)
event lublin (2)

GALA MODY I BIZNESU LUBLIN | 2014

zdjecia z eventow lublin (2)zdjecia z eventow lublin (6) zdjecia z eventow lublin (5) zdjecia z eventow lublin (4) zdjecia z eventow lublin (3)

AMBASADORZY MARKI LUBELSKIE | edycja XV, 2014

zdjecia z imprez firmowych (2)zdjecia z imprez firmowych (7) zdjecia z imprez firmowych (6) zdjecia z imprez firmowych (5) zdjecia z imprez firmowych (4) zdjecia z imprez firmowych (3)zdjecia z imprez firmowych (1)

MARKA LONGCHAMP | Warszawa

zdjecia event (2) promocja produktow lublin

INTERBUD Lublin

fotografia eventowa lublin