Sesja zdjęciowa w prezencie | Lublin

sty 11, 2013

Bon upominkowy (Vaucher) na sesję zdjęciową 

       Bon upominkowy (Vaucher) na wykonanie sesji zdjęciowej to pomysł dla osób poszukujących oryginalnego i niepowtarzalnego prezentu. Ta niespotykana forma podarunku z pewnością ucieszy każdego i nie pozostanie odłożona na półce między zbędnymi drobiazgami. Bon jest ważny przez 12 miesięcy i może zostać wykorzystany zarówno na realizacje sesji ciążowych, rodzinnych, dziecięcych czy portretowych. To znakomity prezent z okazji urodzin, uroczystości chrztu świętego czy rodzinnych uroczystości.

     Bony upominkowe na sesję zdjęciową są starannie przygotowane przez zaprzyjaźnioną pracownię artystyczną Papierówka. Poniżej kilka przykładowych wzorów. Istnieje również możliwość personalizacji projektu według Państwa preferencji. Cena bonu podarunkowego jest zależna od zakresu i miejsca sesji.  

       Pamiętaj, fotografia to znakomita pamiątka - zdjęcia pozostaną na długie lata.
 
 
 
Przykładowe bony podarunkowe:
 
 
 
   


ALBUMY HAND MADE Papierówka

        W ostatnim czasie całkowicie postawiłem na magię i unikatowość rękodzieła. Poniżej przedstawiam kilka albumów fotograficznych zaprojektowanych i ręcznie wykonanych przez zaprzyjaźnioną pracownię artystyczną Papierówka z Lublina. Starannie przygotowane cudeńka niejednokrotnie zostały oparte na podstawie propozycji kolorystyczno-graficznych zlecających. Zestawy ślubne zawierają dwa albumy (jeden z reportażu, drugi z sesji plenerowej) oraz etui na DVD - całośc zapakowana w elegancim pudełku pełniącym dodatkowo funkcję ochronną. Jeżeli poszukujecie wyjątkowych zaproszeń, albumów czy księgi gości – gorąco polecam zespół Papierówek. Przekonałem się do ich jakości oraz twórczej fantazji :)

Wszelkie prawa zastrzeżone. Dawid Jacewski | 2011-2015