Szlak Smaków tworzą restauracje oraz punktu gastronomiczne charakteryzujące się produktami opartymi na regionalnych recepturach, często przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Szlak Smaków to sekret Lubelszczyzny ukryty w zaciszu kuchni, to tradycyjne potrawy i kompozycie ziołowych przypraw.

SZLAK SAMKÓW – strona główna (link)

 

SZLAK_SMAKU (11)

 

SZLAK_SMAKU (2)

SZLAK_SMAKU (4)

SZLAK_SMAKU (1)

SZLAK_SMAKU (5)

SZLAK_SMAKU (6)

SZLAK_SMAKU (7)

SZLAK_SMAKU (9)

Pierwsze ujęcia wykonałem w Łubinowym Wzgórzu, miejscu które dobrze znam i które fotografuję od dłuższego czasu. Na mojej stronie/blogu znajdziecie wiele reklamowych ujęć tego kompleksu. Pierwszym daniem był boski Dorsz na sianie z owsem. Pyszny, a po wizycie w strefie relaksu (sianoterapia) które Łubinowe Wzgórze posiada w swojej ofercie musi smakować jeszcze wyśmieniciej.

SZLAK_SMAKU (2)

FOTO-9Lubinowe Wzgórze | strefa relaksu | sianoterapia

BACKSTAGE

Poniżej mały backstage oraz opis specyfikacji sesji. Pierwsze ujęcia były istotne, ponieważ wypracowane światło musiałem przenieść na kolejne miejsca. Stylizacja i oświetlenie musiał być proste i uniwersalne – tak aby łatwo móc zastosować je w innych restauracjach. Odwiedziłem łącznie dziewięć restauracji głównie w okolicy Nałęczowa, Puław i Opola Lubelskiego. Oczywiście degustowałem regionalne specjały.  Nie powiem które danie najbardziej przypadło mi do gustu – było ich kilka.

12094887_970858999643609_3763428357456312316_oPrzygotowania w restauracji W Krainie Alicji, Nałęczów