Lubinowe Wzgorze

                  Na wstępie zaznaczę, że fotografią reklamową zajmuję się od kilku lat i w tym czasie fotografowałem wiele hoteli , restauracji czy pensjonatów. Kadra menadżerska zawsze zabiega o to, aby wyróżnić swój obiekt. Łubinowe Wzgórze to zdecydowanie nowa jakość. Nie spotkałem wcześniej miejsca tak perfekcyjnie dopracowanego w detalach, spójnego kompozycyjnie z całością, urokliwego. Łubinowe Wzgórze położone jest na trasie z Kaziemierza Dolnego do Nałęczowa – po drodze mijamy stare drzwi będące zaproszeniem do kompleksu rekreacyjnego. To miejsce, w którym możemy nie tylko odpocząć i wyciszyć się, ale i zorganizować konferencję czy spotkanie rodzinne. Kompleks dysponuje licznymi pokojami, salami konferencyjnymi, Ruską Banią, ścieżkami spacerowymi oraz przestrzenią zabaw dla najmłodszych.

                Atutem jest wyśmienita kuchnia, której filar stanowią naturalne produkty ukoronowane ziołami z własnej zielarni oraz własne wyroby (m.in. pasztety, sery, nalewki) – wszystko przypieczętowane znakiem jakości Łubinowego Wzgórza. Na uwagę zasługuje również wędzarnia a raczej wędzone sery, ryby i mięso 🙂 Dla takich smaków warto odwiedzić Łubinowe Wzgórze – klimatyczne miejsce pełne inspiracji. Moim zdaniem to taka „prowansalska Lubelszczyzna”. Poniżej część fotografii reklamowych uzupełniających istniejące portfolio.

kosze podarunkowe (1)naleczów (4)zdjecia reklamowe lublin (1)zdjecia reklamowe lublin (3)zdjecia reklamowe lublin (4)

zdjecia wnetrz naleczow (2)

zdjecia wnetrz naleczow (3)naleczów (3)lubinowe wzgorze (1)fotografia reklamolwa (1) fotografia reklamolwa (4)lubinowe wzgorze (2)fotografia reklamolwa (2) naleczów (2)naleczów (1)naleczów (5)

SZCZESCIE (1)PRZYJEMNOSC (1)CHATA (1)fotografia reklamolwa (5)

 Łubinowe Wzgórze | http://lubinowe.pl/