produkty (1)new lublin

           Poniżej przedstawiam wybrane zdjęcia produktowe wykonane dla Castel Engineering Polska. Na przestrzeni ostatnich miesięcy wielokrotnie odwiedzałem firmę wykonując różnego rodzaju sesje reklamowe. Produkty fotografowałem głównie na stole bezcieniowym lub przygotowanej wcześniej aranżacji. Często posiłkowałem się płytą pleksi do zwiększenia odbicia. Fotografowane przedmioty są z różnego rodzaju tworzyw sztucznych bądź metalu co wymagało zmiany modyfikacji oświetlenia. Do oświetlenia wykorzytywałem głownie dwóch lap studyjnych, styropianowych elementów odbijających światło i modyfikatorów dostosowanych do rodzaju tworzywa fotografowanego elementu. Fotografie są wykorzystywane do składania folderów reklamowych, ofert handlowych czy aktualizacji galerii internetowej.

reklamowa
zdjecia reklamowe lublin (23) zdjecia reklamowe lublin (27)

 

Do tej sesji przygotowano ściankę wykończoną panelami ściennymi w charakterystyce sidingu, który jako zewnętrzna elewacja budynków nadal jest bardzo popularny w USA. Poszczególne elementy były fotografowano w aranżacji własnie na tej ściance oraz jako detal na stole bezcieniowym. Fotografowany produkt przeznaczony jest m.in. do osłony przewodów klimatyzacyjnych i stosowany wyłącznie na rynku USA.  Poniżej – krok po kroku przedstawiono sposób montowania produktu.zdjecia reklamowe lublin (29)zdjecia reklamowe (23)zdjecia reklamowe lublin (20)zdjecia reklamowe (13)produkty (4)

 

zdjecia reklamowe (2)

zdjecia reklamowe (1)

Poniżej flagowy produkt firmy Casel Engineering  (Optima – Modular Shelving System) system regałów przemysłowych przeznaczonych do wyposażenia m. in. pomieszczeń spożywczych oraz chłodni. Przy tworzeniu aranżacji do tej sesji reklamowej, zrobiłem spore zakupy w jednym z marketów wypełniając samochód po brzegi artykułami spożywczymi. Regały charakteryzują się dużą elastycznością przy zagospodarowaniu przestrzeni magazynowej pomieszczeń o różnej powierzchni. Są lekkie i wytrzymałe oraz łatwe w montażu z możliwością rozbudowy i łączenia.

zdjecia reklamowe (8)aw

produkty (2)

zdjecia reklamowe lublin (12)

zdjecia reklamowe lublin (11)zdjecia reklamowe lublin (10)

 

zdjecia produktow lublin (2)zdjecia produktow lublin (1)zdjecia reklamowe lublin (15)